Ürünler

BC Teknoloji

  bilgi@bcteknoloji.com  +90537 059 1740
Turkish | English

Kullanım Koşulları ve Gizlilik

BC Teknoloji Danışmanlık İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin (bundan böyle "Bcteknoloji.com" olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Bcteknoloji.com kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Bcteknoloji.com ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Bcteknoloji.com veri tabanında bulunmaktadır. Kişiler Bcteknoloji.com'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bcteknoloji.com kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Bcteknoloji.com, hem de Bcteknoloji.com'nin diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Bcteknoloji.com, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Bcteknoloji.com kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında üyelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (isim, e-posta, şehir gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Bcteknoloji.com tarafından paylaşılmamaktadır. Bcteknoloji.com, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Bcteknoloji.com Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Bcteknoloji.com veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır. Bcteknoloji.com, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Bcteknoloji.com portalındaki online aktivite, gerekse Bcteknoloji.com'ya bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Bcteknoloji.com tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Bcteknoloji.com aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Bcteknoloji.com şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Bcteknoloji.com, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.